Okulista dziecięcy Warszawa Usługi Topografia rogówki

Topografia rogówki

W gabinecie Gen-Optic wykonujemy profesjonalną topografię rogówki w Warszawie. To specjalistyczne badanie okulistyczne, które wykonuje się w celu oceny stanu rogówki oraz wykrycia jej ewentualnych wad. Usługi Gen-Optic skierowane są do rodziców dzieci od pierwszych dni życia do ukończenia 18. roku życia. Nad bezpieczeństwem i komfortem Twojego dziecka czuwa nasz doświadczony okulista dziecięcy w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Topografia rogówki Warszawa

Badanie topografii rogówki

Eksperci Gen-Optic wykonają specjalistyczne badanie topografii rogówki, znane także jako keratometria oka. Do tego celu wykorzystujemy urządzenie 5 w 1- OPD Scan III firmy Nidek. To nowoczesny sprzęt, który umożliwia sprawne przeprowadzenie badania i gwarantuje wysoką precyzję wyników. Ułatwia to diagnostykę lekarską oraz dalsze poprowadzenie pacjenta. Wykonanie badania pozwala na ocenę stanu powierzchni oka i tylnej powierzchni oraz grubości rogówki. Wszystko po to, aby wykryć ewentualne wady.

Metoda ta stosowana jest również u pacjentów kwalifikowanych do laserowej korekty wzroku, z podejrzeniem stożka rogówki oraz po urazie oka. Decyzję w tym zakresie podejmuje lekarz prowadzący na podstawie dotychczasowej historii medycznej i stanu pacjenta.

Bezpieczeństwo i komfort w Gen-Optic

W dziecięcym gabinecie okulistycznym Gen-Optic dokładamy wszelkich starań, aby wizyta kojarzyła się dziecku przyjemnie. Przede wszystkim zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa badania. Wykorzystywany przez nas topograf rogówki jest w pełni sprawny i niezawodny. Ponadto dbamy o to, aby dziecko w trakcie badania czuło się bardzo komfortowo. Właśnie dlatego maluchy mogą przebywać wówczas na kolanach rodzica. Całe badanie jest krótkie i bezbolesne, co jest niezwykle ważne. Wszystko po to, aby każde dziecko poczuło się swobodnie i pewnie.

Lustra w gabinecie okulistyczynym

Gen-Optic

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych usług Gen-Optic dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Wśród nich znajduje się również topografia rogówki wykonywana aparatem 5 w 1. Dzięki temu w trakcie jednego badania możemy sprawdzić wiele parametrów dotyczących narządu wzroku dziecka, a następnie postawić precyzyjną diagnozę. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w celu umówienia badania w gabinecie.

Zostaw telefon, oddzwonimy

Scroll to Top