Badanie ostrości wzroku

Badanie ostrości widzenia u dzieci to jedno z podstawowych badań wzroku. Badanie wykonuje się w celu rozpoznania zaburzeń widzenia, takich jak krótkowzroczność lub nadwzroczność. A także oceny prawidłowego ustawienia gałek ocznych i wykluczenia zeza.

Badanie ostrości wzroku

Kompleksowe badania wzroku u dzieci

Badanie ostrości wzroku u dzieci przeprowadzamy w nowoczesnym Gabinecie Okulistyki Dziecięcej Gen-Optic. Dysponujemy nowoczesną aparaturą diagnostyczną , która umożliwia nam kompleksową ocenę funkcji narządu wzroku u dzieci niezależnie od wieku.

Nasz okulista dziecięcy w Warszawie posiada bogate doświadczenie we współpracy z najmłodszymi pacjentami, jak również starszymi dziećmi. Doskonale wiemy, że każda wizyta w Gabinecie wiąże się z silnymi emocjami. To może być strach lub podekscytowanie. Stwarzamy dzieciom i ich rodzicom dogodne warunki, w których każdy czuje się bezpiecznie, a badanie ostrości wzroku przebiega w przyjemnej atmosferze.

Badanie dna oka u dzieci

Gen-Optic

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych usług Gen-Optic dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Wśród nich znajduje się również topografia rogówki wykonywana aparatem 5 w 1. Dzięki temu w trakcie jednego badania możemy sprawdzić wiele parametrów dotyczących narządu wzroku dziecka, a następnie postawić precyzyjną diagnozę. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w celu umówienia badania w gabinecie.

Zostaw telefon, oddzwonimy

Scroll to Top