OCT jaskrowe

Gabinet okulistyki dziecięcej w Warszawie Gen-Optic to miejsce, w którym wykonamy szereg badań okulistycznych. Wykonujemy m.in. badanie OCT jaskrowe z wykorzystaniem urządzenia OCT Maestro 2. To sprzęt, dzięki któremu można z dużą precyzją zdiagnozować m.in.: zmiany jaskrowe czy też plamki żółtej u dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Badanie OCT Warszawa

Na czym polega to badanie?

Badanie OCT, czyli optyczna koherentna tomografia oka, jest niezwykle precyzyjne. Wykorzystywana technika obrazowania pozwala specjalistom na dokładne zbadanie stanu przedniej i tylnej części gałki ocznej. Jednocześnie jest to badanie bezbolesne i bezinwazyjne, co jest niezwykle ważne nie tylko w przypadku najmłodszych pacjentów. W dziecięcym gabinecie okulistycznym Gen-Optic wykonujemy badanie OCT w Warszawie z wykorzystaniem sprzętu OCT Maestro 2.

Badanie OCT jaskrowe u dzieci

W jednym instrumencie przygotowano kilka funkcjonalności, w tym m.in.: fotografię dna oka TrueColor, zautomatyzowane OCT oraz automatyczną angiografię OCT. Wyniki badania dostępne są bardzo szybko, dzięki czemu nasz specjalista jest w stanie wskazać wiarygodną diagnozę.

Gabinet okulisty

Gen-Optic

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych usług Gen-Optic dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Wśród nich znajduje się również topografia rogówki wykonywana aparatem 5 w 1. Dzięki temu w trakcie jednego badania możemy sprawdzić wiele parametrów dotyczących narządu wzroku dziecka, a następnie postawić precyzyjną diagnozę. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w celu umówienia badania w gabinecie.

Zostaw telefon, oddzwonimy

Scroll to Top