Badanie GCC

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okulisty dziecięcego w Warszawie w gabinecie Gen-Optic. Wśród wykonywanych przez nas badań znajduje się również badanie GCC. Wykonywane jest z wykorzystaniem profesjonalnego i precyzyjnego sprzętu OCT Maestro 2. Badanie komórek zwojowych siatkówki to innowacyjna metoda, która wykorzystywana jest w diagnostyce jaskry, dzięki czemu uzyskujemy wysoce precyzyjną diagnozę. Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu Gen-Optic.

Badanie OCT Warszawa

Czym jest badanie GCC?

W naszym gabinecie wykonujemy profesjonalne badanie OCT w Warszawie. W jego ramach można wykonać również badanie komórek zwojowych siatkówki (GCC). Podczas jego przebiegu sprawdza się grubość kompleksu komórek w siatkówce. To innowacyjna metoda wykorzystywana w diagnostyce jaskry. Wykonywana w naszym gabinecie tomografia optyczna siatkówki z wykorzystaniem urządzenia OCT Maestro 2 pozwala na dokładną ocenę stanu komórek zwojowych siatkówki u dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Skutecznie, nieinwazyjnie i bezboleśnie

Badanie wykorzystywane jest w ramach neuroprotekcji, dzięki której można zapobiegać lub spowalniać śmierć komórek zwojowych siatkówki. Ten stan to pierwsza faza neuropatii jaskrowej. Pozwala na diagnostykę choroby, zanim pojawią się jej pierwsze i typowe objawy. Okulistyka coraz chętniej korzysta z tego badania, ponieważ daje ono wysoką skuteczność. Jednocześnie jest szybkie, nieinwazyjne i bezbolesne, co jest niezwykle ważne w przypadku najmłodszych pacjentów.

Profesjonalna okulistyka dziecięca

Nasz gabinet okulistyki dziecięcej powstał z myślą o zadbanie o potrzeby najmłodszych pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i komfortowo. Badania wykonywane są u dzieci od pierwszych dni życia, aż do 18. roku życia. Najmłodsi pacjenci mogą przebywać na kolanach swoich rodziców, dzięki czemu podczas pracy specjalisty czują się jeszcze pewniej i swobodniej.

Wnętrze gabinetu okulistycznego

Gen-Optic

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych usług Gen-Optic dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Wśród nich znajduje się również topografia rogówki wykonywana aparatem 5 w 1. Dzięki temu w trakcie jednego badania możemy sprawdzić wiele parametrów dotyczących narządu wzroku dziecka, a następnie postawić precyzyjną diagnozę. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w celu umówienia badania w gabinecie.

Zostaw telefon, oddzwonimy

Scroll to Top