Okulista dziecięcy Warszawa Usługi Badanie OCT Badanie Angio OCT

Badanie Angio OCT u dzieci

Optyczna koherentna tomografia oka to nowoczesne badanie, które pozwala precyzyjnie i dokładnie ocenić siatkówkę oraz nerw wzrokowy. Dużą zaletą badania OCT jest wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu badaniu mogą być bez obaw poddawane dzieci.

Badanie OCT Warszawa

Jak przebiega badanie Angio OCT u dziecka?

W przypadku dzieci stosujemy takie same metody oceny naczyń i mikrokrążenia w siatkówce, jak u pacjentów dorosłych. Możliwość przeprowadzenia badania zależy od współpracy dziecka z lekarzem. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego małego pacjenta umożliwiają bezbolesny i bezstresowy przebieg badania już u najmłodszych dzieci.

Gabinet Okulistyki Dziecięcej w Warszawie

Przeprowadzenie badania Angio OCT u dzieci wymaga dostępu do nowoczesnej aparatury. W Gabinecie Okulistyki Dziecięcej Gen-Optic korzystamy z urządzeń najnowszej generacji, które umożliwiają nam szybkie, bezpieczne i całkowicie bezbolesne przeprowadzanie badań diagnostycznych, takich jak m.in.:


Badanie jest:
  • badanie OCT,
  • badanie Angio OCT u dzieci i młodzieży.

Gabinet okulisty

Gen-Optic

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych usług Gen-Optic dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Wśród nich znajduje się również topografia rogówki wykonywana aparatem 5 w 1. Dzięki temu w trakcie jednego badania możemy sprawdzić wiele parametrów dotyczących narządu wzroku dziecka, a następnie postawić precyzyjną diagnozę. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w celu umówienia badania w gabinecie.

Zostaw telefon, oddzwonimy

Scroll to Top