Badanie OCT u dzieci

Optyczna koherentna tomografia oka to nowoczesne badanie, które pozwala precyzyjnie i dokładnie ocenić siatkówkę oraz nerw wzrokowy. Dużą zaletą badania OCT jest wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu badaniu mogą być bez obaw poddawane dzieci.

Badanie OCT Warszawa

Badanie OCT: Gdzie zrobić?

Interesuje Cię tomografia oka? Warszawa oferuje wiele miejsc, w których możesz poddać się badaniu. W przypadku najmłodszych pacjentów rekomendujemy wyłącznie Gabinety specjalizujące się w diagnostyce i leczeniu dzieci. Jednym z takich gabinetów jest Gen-Optic.

Wykonujemy badania dzieci od pierwszych dni życia do 18. roku życia. Dbamy o to, żeby każdy pacjent czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo, a badanie przebiegło w przyjemnej, wolnej od stresu atmosferze.
W Gen-Optic działamy kompleksowo umożliwiając Pacjentom, którzy wymagaja badania OCT wykonanie na miejscu wraz ze specjalistycznym opisem. Konsultujemy dzieci niezależnie od wieku

Gabinet Gen-Optic w Warszawie

Skorzystaj z pomocy doświadczonego okulisty dziecięcego w Warszawie. Badanie przeprowadzamy przy pomocy aparatu Maestro 2 Topcon. Urządzenie umożliwia uzyskanie w tym samym czasie dobrej jakości obrazu ciała szklistego, siatkówki, naczyniówki Jednocześnie dzięki nieinwazyjnej metodzie Angio OCT możemy zapewnić najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjentom:

  •  wymagającym regularnej kontroli i obserwacji mikrokrążenia,
  •  z licznymi obciążeniami internistycznymi i przeciwskazaniami do podania fluoresceiny czy indocyjaniny.
Gabinet okulisty

Gen-Optic

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych usług Gen-Optic dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Wśród nich znajduje się również topografia rogówki wykonywana aparatem 5 w 1. Dzięki temu w trakcie jednego badania możemy sprawdzić wiele parametrów dotyczących narządu wzroku dziecka, a następnie postawić precyzyjną diagnozę. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w celu umówienia badania w gabinecie.

Zostaw telefon, oddzwonimy

Scroll to Top